Keramický povlak CR, CHEMSTR, 1 kg

Popis zboží

CHEMSTR KERAMICKÝ POVLAK CR se skládá z pečlivě vybraných epoxidových pryskyřic a netoxických polyaminů. Produkt obsahuje karbidová zrna, která zlepšují jeho vlastnosti, jako je například odolnost vůči erozi a korozi a zvýšená odolnost vůči mechanickému zatížení. CHEMSTR KERAMICKÝ POVLAK CR je jednoduchý, bezpečný a jednoduše použitelný materiál vhodný na opravy a ochranu nádrží na vodu, oběžných kol, ventilů a tepelných výměníků, potrubí, atd.


Vlastnosti produktu:

  • Odolnost vůči erozi a korozi.
  • Navrženo pro aplikaci štětcem.
  • Snižuje tření povrchu.
  • Vhodné pro aplikace na kov.


Úprava povrchu:

Materiál nanášejte na očištěné povrchy, které mohou být zdrsněny. Těžce znečištěné povrchy olejem nebo tuky očistěte pomocí speciálních čističů společnosti CHEMSTR – například CH Čistič Speciál, který se odpařuje beze zbytku, což má za následek bezproblémové přilnutí materiálu k vyspravované ploše. Povrch by měl být otryskán na: NACE No 2 / SSPC-SPC10 přibližující se bílému kovu, ISO 8501:1, Stupeň Sa2½ nebo profile o 75 mikronech (3 mil) odpovídající ‘Medium’ při BS7079 Část C3/ISO 8503/1. Po otryskání je nutné materiál znovu očistit CH Čističem Speciál.

Příprava materiálu: Aplikace CHEMSTR KERAMICKÝ POVLAK CR by měla proběhnout při teplotě směsi mezi 15 – 25 °C. Nikdy neaplikujte při teplotě nižší než 5 °C. CHEMSTR KERAMICKÝ POVLAK CR je 2-komponentní materiál složený z epoxidu a aktivátoru. Obě složky musí být před aplikací důkladně smíchány mezi sebou. Obě složky důkladně promíchejte – použijte celé balení aktivátoru. Po smíchání materiálu máte 45 minut na aplikaci při teplotě 20 °C. Čím vyšší teplota, tím se délka vytvrzování zkracuje a při nižších teplotách naopak prodlužuje.

Velikost balení a objednací číslo:

  • 1 kg (CHKERAMIKCR1),
  • 25 kg (CHKERAMIKCR30)