V běžném provozu logistiky, údržby, expedice a u jednodušších výrobních operací se už řadu let běžně a úspěšně využívají ruční (odlamovací) nože.

Mezi jejich výhody patří zejména univerzálnost, dostupnost, široká škála provedení, které se liší zejména velikostí, tvarem rukojeti, robustností a odolností.

Nabízíme nože se 3-6 náhradními čepelemi, na výběr jsou také velikosti čepelek od šířky 9 mm, přes nejrozšířenější šířku 18 mm až do 25 mm.

V nabídce máme i speciální, tzv. neodlamovací čepelky, které umožňují delší vysunutí bez rizika ulomení a čepelky s ostrou špičkou (úhel 30°). Na výběr jsou tloušťky v rozmezí 0,4-0,7 mm.

PŘEJÍT DO E-SHOPU

KATEGORIE

Nože s odlamovací čepelí jsou skvělou pomocí v provozech, které řeší balení a expedici. Využití najdou ve skladech, ve výrobnách, ale i v domácnosti nebo na zahradě.

Nespornou předností je okamžitá dispozice nové perfektně ostré čepele. Opotřebovaná část se snadno odlomí a ihned uvolní místo novému nástroji. Lehké a pevné držáky pomáhají snadné manipulaci.

Nože s odlamovací čepelí dokážou bez problému vést dlouhý řez, zachovají přesnost i při vedení řezu podle tvarované šablony. Nože jsou lehké a bezpečné. Po použití se čepel zasune do krytu držáku.

Odlamovací čepele jsou žádané pro všestranné a jednoduché použití. Bez problémů zpracují papír, karton, plast, měkké kovy, fólie, kůži, gumu i jiné materiály.

PŘEJÍT DO E-SHOPU
Rotační nože jsou skvělou pomocí při řezání velkých ploch.

Velké průměry se využívají pro řezání koberců, PVC nebo velkých plachet. Menší průměry jsou žádaným pracovním nástrojem zejména při pracích s textiliemi, reklamními materiály, fóliemi atd.

Rotační nože jsou jištěné pevným krytem. Držák je lehký a ergonomicky tvarovaný. Při práci se dobře ovládá, nechá pevně vést rovnou linii, v případě potřeby je možné snadno změnit směr nebo vést řez podle vyznačeného tvaru.

Kombinace pevného plastového krytu a ocelové čepele plně vyhovuje běžnému využití.

Nabízíme vám rotační čepele v širokém rozpětí velikostí i průměru. Vybírat můžete přesně podle požadavků a realizované práce.

U všech produktů zajistíme rychlé dodání, snažíme se vždy zajistit kvalitní nástroje v příznivé cenové hladině pro všechny pracovní činnosti.

PŘEJÍT DO E-SHOPU

V našem sortimentu jsme pro všechny zákazníky připravili speciální malé kapesní nože, které se Vám krásně vejdou do kapsy a tak je můžete mít vždy po ruce.

Jsou velmi lehké, komfortní a některé dokonce můžete zavěsit jako přívěšek na klíče. Obvykle mají délku cca 10 cm.

PŘEJÍT DO E-SHOPU

Podlahářské škrabky jsou vhodný pro efektivní a rychlé čištění podlahových krytin.

Podlahářské nože jsou vhodné pro náročné řezání houževnatých materiálů, avšak nachází uplatnění také v průmyslu a stavebnictví.

PVC, koberce, překližka i jiné pevné materiály vám podlahářský nůž pomůže upravit s vysokou přesností a spolehlivostí, navíc využívá prakticky uzpůsobenou rukojeť.

Náročnou práci ulehčí pevné držení, dlouhé rovné linie i tvarované části upravíte s minimální námahou a vždy s vysokou přesností.

Pevná ocel zajistí ostrý řez bez otřepených okrajů. Výhodou může být zásobník na čepele v rukojeti, který pojme až 5 ks čepelí.

Kategorie představuje i další praktické nástroje, jako jsou škrabky. Speciálně upravené doplňky jsou určené pro snadné odstranění etiket, zbytků lepidla nebo jiných nečistot z povrchu keramických desek, skla nebo dalších hladkých materiálů.

PŘEJÍT DO E-SHOPU
řezné nástroje Techni Trade

Nezávazná kalkulace ZDARMAPošlete nám poptávku!

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.