Svařovací separátor Simply Welding, CHEMSTR, 10 l

Popis zboží

Svařovací separátor proti ulpívání kapiček kovů a okují na svařovaných dílech, hubicích a nářadí. Zabraňuje přilnutí v okolí sváru a poskytuje i dočasnou protikorozní ochranu.

Lze použít na svařování různých kovů, včetně barevných a ušlechtilé oceli. Simply Welding má neutrální vůni a není hořlavý. Je vyroben ze speciálních tenzidů a přísad, neobsahuje silikon ani rozpouštědla a je biologicky odbouratelný.

Obsažené extrakty zajišťují jednoduchou separaci kuliček kovů po ochlazení. Částice vody se odpařují a nezanechávají žádný negativní vliv na kvalitu sváru.

Výhody: chrání svařované díly, trysky, nářadí poskytuje dočasnou protikorozní ochranu působí za mokra i za sucha čistící efekt neobsahuje rozpouštědla a silikon biologicky odbouratelný není hořlavý a má neutrální vůni

Návod k použití: Simply Welding se aplikuje rozprašovačem, který nutno nastavit na rozstřik ve formě mlhy. Nanášíme pouze slabou vrstvu (doporučena aplikace je přibližně 1m-1sekunda). Silnější vrstva způsobuje porozitu. Po svařování pak lze kapičky lehce odstranit.

Balení:

  • 500 ml rozprašovač
  • 10 litrů kanystr
  • 30 litrů kanystr
  • 200 litrů PE- sud