Svařovací separátor Simply Welding Extra, CHEMSTR, 10 l

Popis zboží

Speciální složení umožňuje použití i ve svařovacích robotech. Slouží jako svařovací separátor proti ulpívání kapiček kovů a okují na svařovaných dílech, hubicích a nářadí.

Zabraňuje přilnutí v okolí sváru a poskytuje i dočasnou protikorozní ochranu. Lze jej použít na svařování různých kovů včetně kovů barevných.

Simply Welding EXTRA má neutrální vůni a není hořlavý. Vyznačuje se vynikajícími čistícími vlastnostmi. Produkt možno ředit s vodou a to až v poměru 1:3.

Simply Welding EXTRA je vyroben ze speciálních tenzidů a přísad, neobsahuje silikon ani rozpouštědla a je biologicky odbouratelný. Obsažené extrakty zajišťují jednoduchou separaci kuliček kovů po ochlazení. Částice vody se odpařují a nezanechávají žádný negativní vliv na kvalitu sváru.

Výhody: chraní svařované díly, trysky, nářadí poskytuje dočasnou protikorozní ochranu působí za mokra i za sucha ředitelný až do 1:3 silný čistící efekt neobsahuje rozpouštědla a silikon biologicky odbouratelný není hořlavý, neutrální vůně

Návod k použití: Simply Welding EXTRA se aplikuje robotem či rozprašovačem, který nutno nastavit na rozstřik ve formě mlhy. Nanášíme pouze slabou vrstvu (doporučena je aplikace přibližně 1m- 1sekunda). Silnější vrstva způsobuje porozitu. Po svařování lze kapičky lehce odstranit.

Balení:

  • 500 ml rozprašovač
  • 10 litrů kanystr
  • 30 litrů kanystr
  • 200 litrů PE- sud