Skalpely patří mezi oblíbené nástroje pro svou přesnost a snadnou manipulaci.

Různá provedení ostří a špičky, včetně bezpečnostního provedení skalpelu se zaoblenou špičkou, umožňují vždy nalézt optimální nástroj.

Nejčastější je využití skalpelů při opracování plastů, ale jsou vhodné i pro řadu dalších materiálů, jako je guma, kůže, papír atd. Ergonomický držák se dobře ovládá, umožní vedení i jemných změn a propracování detailů.

Skalpely dodáváme v bezpečnostních dispensorech, které snižují možnost úrazu při jejich výměně.

PŘEJÍT DO E-SHOPU

KATEGORIE

Průmyslové trimovací (neboli začišťovací) skalpely patří mezi nejdůležitější pracovní nástroj při dokončovacích pracích zejména ve výrobě plastových dílů všeho druhu.

Vzhledem k požadavku vysoké kvality opracování, důrazu na efektivitu práce a bezpečnost je výrobě skalpelů věnována velká pozornost.

Čím vynikají nabízené skalpely :

  • vysoká kvalita použitého materiálu
  • precizní broušení
  • balení v bezpečnostních boxech
  • povlakování nitridem titanu pro zvýšení životnosti
  • velký výběr tvrdostí, úhlů ostření, tvarů
PŘEJÍT DO E-SHOPU

Modelářské skalpely jsou ideální pro jakoukoliv jemnou a precizní práci.

Skalpely jsou určeny pro odřezávání dílků v plastikovém modelářství.

PŘEJÍT DO E-SHOPU

Skalpelové čepele jsou vyráběné z uhlíkové oceli, pro níž je charakteristická pevnost a odolnost. Čepele si i při náročném zacházení zajistí dlouhodobě vysokou ostrost.

Hrana břitu odolá mechanickému poškození, vzniku mikro vrubů nebo ztráty roviny. Čepele jsou vhodné pro ruční práce, nabízíme však i speciálně upravené čepele pro strojní využití.

U všech produktů najdete kvalitní zpracování. Čepele můžete vybírat v běžných rozměrových řadách. U jednotlivých typů je vždy doplněná podrobná technická specifikace.

Zadanou objednávku ihned zpracováváme, jsme schopni obratem dodat chybějící množství i trvale zásobit velké provozy. Vždy se snažíme zachovat příznivé ceny u všech našich produktů.

PŘEJÍT DO E-SHOPU
Tužkový skalpel Slice
Skalpel Swann Morton

Nezávazná kalkulace ZDARMAPošlete nám poptávku!

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.