Váš spolehlivý výrobce a dodavatelPrůmyslové nože do strojů

Vyrábíme a dodáváme průmyslové nože, řezné nástroje a spotřební materiál. Dále nabízíme řezání a gravírování laserem, dělení materiálu pásovou pilou, přesné CNC frézování a další.

Čepele a nože vyrábíme z uhlíkové oceli typu TS a HSS nebo nerezové oceli typu AISI 420. Chcete zajistit zlepšení jejich specifických vlastností? Můžeme přidat speciální povlak (TiN, TICN, teflon a podobně). Pokud v nabídce nenajdete nůž podle vašich představ, vytvoříme speciální zakázku podle vašich konkrétních požadavků.

O kvalitě naší výroby vypovídá spokojenost zákazníků. Zboží a výrobky dodáváme více než 3 000 zákazníkům. Jedná se převážně o firmy z České a Slovenské republiky, často ale také ze sousedního Polska nebo Německa. Zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Zákaznický servis, sklad i vzorkovna fungují každý pracovní den od osmi hodin ráno do čtyř odpoledne. Výrobu přizpůsobujeme vašim potřebám a přáním.

Proč objednat právě u nás?

Zakázková výroba

Rádi vám vyrobíme nože podle technického výkresu nebo dodaného vzorku. Případně nůž navrhneme přímo podle vašich požadavků.

Kvalita materiálu

Pro výrobu volíme kvalitní materiály. Pro zvýšení odolnosti a kvality nože nabízíme také možnost přidání speciálního povlaku.

Přesnost
výroby

Nože vyrábíme s maximální přesností a kontrolujeme je pomocí digitálních měřidel a digitálního mikroskopu. Nabízíme různé průměry, tloušťky, hrany, drážky nebo otvory.

Variabilita výroby

Vybrat si můžete nejen z různých druhů nožů podle jejich účelu, ale také z různých tvarů, průměrů nebo například tvrdostí.

Máte dotaz k nabízenému zboží? Zeptejte se našeho specialisty Tomáše

+420 602 550 873vyroba3@techni-trade.cz

Jak celý proces funguje?

Zajímá vás, jak probíhá celý proces výroby a dodání zboží?

 1. Na našem webu můžete zadat poptávku.
 2. Upřesníme si poptávku a domluvíme se na konkrétním počtu kusů, použitém materiálu a podobně.
 3. Domluvíme se na cenové nabídce. Tu vytvoříme na míru.
 4. Pak už je proces v našich rukou. Začneme tím, že se pustíme do tvorby výkresové dokumentace.
 5. Po dokončení výkresové dokumentace vám ji pošleme ke schválení.
 6. Pak už můžeme zadat výrobu zakázky.
 7. A posledním krokem je expedice výrobku přímo k vám!

Techni TradeNABÍDKA PRŮMYSLOVÝCH NOŽŮ

V nabídce najdete několik základních druhů nožů – kruhové/kotoučové, příčné, perforační, výsekové/tvarové, nože na plasty, nože do balicích linek, do potravinářství, pro polygrafický/tiskařský průmysl nebo kartonážní nože.

Pokud bude potřeba, vyrobíme vám speciální nože podle technického výkresu nebo dodaného vzorku. Podle vašich požadavků vám nůž sami navrhneme. Samozřejmostí je i možnost opatření speciálním povlakem, který zajistí zvýšení odolnosti nože proti opotřebení. Tím pomůže snížit náklady a prodloužit životnost vašich nožů.

Nože skladem

Výroba na zakázkuKATEGORIE NOŽŮ

Kruhové/kotoučové nože

Říká se jim také rotační. Slouží především k dělení materiálu. Například k podélnému a příčnému řezu folie, papíru, kartonu, textilu nebo kůže. Využijete je tedy hlavně v balicím průmyslu. Nebo v potravinářství. Tady se jedná především o řezání potravinářských střívek. V nabídce najdete také speciální perforační nože. Vyrábíme kotoučové nože s různým průměrem, tloušťkou, hranou, drážkou i otvory.

 

Příčné nože

Jak už jejich název napovídá, využívají se k příčnému dělení různých materiálů. Například fólie, papíru, kartonu a dalších. Často je najdete ve vertikálních i horizontálních baličkách. Pokud bude potřeba, vyrobíme vám speciální příčné nože podle technického výkresu nebo dodaného vzorku. Nemáme problém vám nůž podle vašich požadavků sami navrhnout. Samozřejmostí je možnost opatření speciálním povlakem.

 

Výsekové/tvarové nože

Svoje využití najdou hlavně v potravinářském průmyslu (balení mražených, chlazených i čerstvých potravin), ale také při balení drobných součástek v technických oborech. Hlavním materiálem je kalená nerezová ocel. Ta zajišťuje požadované hygienické podmínky vysekávaného materiálu. Běžně dodáváme nože pro balicí stroje ILPRA, MECAPACK, MONDINI, MULTIVAC, PROSEAL, REEPACK nebo TIROMAT.

 

Nože do balicích linek

Vyrábíme nože do vertikálních i horizontálních balicích linek. Konstrukci nožů a jejich ostří přizpůsobujeme aktuálně používaným balicím materiálům. Často používaným materiálem je OPP neboli orientovaný polypropylén, který přináší nové požadavky na tvar ostří. Naším řešením je diagonální a zig-zag ostří. Díky němu získají koncoví zákazníci při rozbalování produktu vysoký komfort.

 

Nože do potravinářství

Naše nabídka nožů pro potravinářství je široká. Vybrat si můžete z nožů pro zpracování masa, drůbeže, ovoce a zeleniny, ryb, bramborových chipsů a dalších. Dodáváme i stahovačky kůže a odblaňovačky nebo speciální nože a škrabky pro výrobu cukrovinek i mražených krémů.

Perforační nože

Pokud chcete nabídnout možnost jednoduše a kontrolovaně oddělit tenký materiál, využijte perforační nože. Takovými materiály jsou například papír, fólie, balicí nebo odpadkové sáčky, trhací kalendáře, toaletní papíry a podobně. V nabídce jsou nože různých délek, tvrdostí, tvarů zubu i druhů materiálu. Zároveň existuje možnost opatření speciálním povlakem.

 

Nože na plasty

Tyto nože vyrábíme z rychlořezné oceli 19 573 nebo jejího ekvivalentu. V případě zájmu vám můžeme naostřit nože vlastní výroby, aby se prodloužila jejich životnost a zároveň snížily celkové náklady. Dodáváme nože do recyklačních, granulačních a paletizačních linek prakticky všech výrobců. Nejčastěji je to ale EREMA, GALA, NGR, MUNCHY nebo BKR.

 

Nože pro polygrafický/tiskařský průmysl

Vyrábíme také speciální nože do stohových řezaček a trojřezů. V případě zájmu můžeme ostří nabrousit a doleštit pro dosažení vynikající drsnosti povrchu. Leštěný povrch zvyšuje kvalitu řezu a prodlužuje životnost nože. Zároveň snižuje řezný odpor a prašnost.

 

Kartonážní nože

V naší nabídce najdete i kompletní řadu nožů pro kartonáž. Často dodáváme nože pro kartonážní stroje BAHMÜLLER, CURIONI, DÖRRIES, GENCO, GÖPFERT, ISOWA, KIRBY, KLETT, MARTIN, MASSENZANA, MÉCANELEC, RODA a SIMCA. Můžete si objednat ostří hladké nebo s různým tvarem ozubení, včetně vlnkového tvaru.

FAQ / ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jaký je termín dodání nože?

Standardně dodáváme nože do 4 týdnů od objednání.

Liší se cena v návaznosti na odebraný počet kusů?

Čím více nožů objednáte, tím je cena nižší. Rozpustí se pak zde čas na seřízení strojů.

Z jakého materiálu bude nůž vyroben?

Standardně používáme materiály:

 • 19573 – TS
 • 19830 – HSS
 • 17029 – Nerez
 • 17042 – Nerez

Pokud požadujete jiný materiál, kontaktujte nás.

Vyrobíte nůž dle mého návrhu/potřeb?

Samozřejmě. Naši technici zpracují Vaše požadavky a potřeby a navrhnou Vám to nejlepší řešení.

Je možné otupené nože znovu nabrousit?

Ano. Přebrousíme Vám nože s přímým ostřím do délky 2,1 m. Co se týče zubatých nožů, přebrušujeme pouze nože námi vyrobené.

NEZÁVAZNÁ KALKULACE ZDARMA

  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Volejte Po-Pá: 8 - 16h
  Adresa
  Průmyslová 1954
  250 88 Čelákovice
  Zákaznický servis